• Mgr. Andrea Udayová

email: andreaudayova@gmail.com

Konzultačné hodiny:

streda od 8:00 do 10:00 (stretnutia po dohode emailom)

Našim cieľom je vidieť dieťa, stretávať sa s ním a rozprávať sa o ňom a s ním.

Výchovný poradca poskytuje svoje služby deťom, zákonným zástupcom, učiteľom školy a veľmi úzko spolupracuje s odborným tímom na škole.

Úlohou výchovného poradcu je vykonávanie poradenstva pri riešení osobnostných, vzdelávacích, profesionálnych a sociálnych potrieb detí. V prípade potreby výchovný poradca  sprostredkuje deťom a ich zákonným zástupcom pedagogické, psychologické, sociálne, psychoterapeutické, reedukačné a iné služby, ktoré koordinuje v spolupráci s triednymi učiteľmi. Úzko spolupracuje so školským psychológom na škole, školskými špeciálnymi pedagógmi a odbornými zamestnancami poradenských zariadení.

Kariérový poradca vykonáva činnosti v oblasti prípravy žiakov na ich vstup na trh práce. Úzko spolupracuje so zákonnými zástupcami, výchovným poradcom, školským psychológom na škole a odbornými zamestnancami poradenských zariadení pri profesijnej orientácii žiakov.