• Realizujeme projekt "TRI GROŠE"

• Aj v škole doma sa dá realizovať veľké výzvy. Jednou z nich je pre nás úspešná realizácia projektu "Tri groše", ktorý je podporený sumou 1700€ v rámci výzvy Bezpečne v komunite, bezpečne doma. Finančný grant poskytuje prostredníctvom Nadácie pre deti Slovenska nadačný fond poisťovne Kooperatíva. Cieľom nášho projektu je potešiť seniorov v našom okolí. Prvé úlohy deti zvládli výborne. Pre starkých a starké vyrobli darčeky, ktoré im pošleme. Hotové "dielka" našich druhákov sú toho dôkazom:

TRI_GROSE.pptx

• Ide sa do školy

• Vážení rodičia, milé deti 1. až 5. ročníka, je tu možnosť opäť naštartovať školský život. Bude sa to diať za zvýšených hygienických opatrení a pri zmene organizácie našej činnosti, ale tešíme sa, že učenie sa presunie opäť do školy. V škole sa robia prípravné činnosti, tvoríme pre vás nové zóny v našom areáli, kde sa budete učiť, hrať, relaxovať. Pani upratovačky a pani kuchárky všetko čistia, dezinfikujú. Vaši učitelia sa už tešia na stretnutie. Vážení rodičia, prečítajte si základné informácie potrebné k úspešnému otvoreniu školy:

Ide_sa_do_skoly.pdf

Tlačivo, ktoré dieťa odovzdá pri nástupe do školy:

Príloha_2.docx

Rozvrh 5. A

Rozvrh_5.docx

• Oznam

• Na základe rozhodnutia Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR sa od 1. 6. 2020 obnovuje vyučovanie. Žiaci prvého, druhého, tretieho, štvrtého a piateho ročníka budú o podrobnostiach informovaní. Nástup do školy je dobrovoľný. Žiaci šiesteho, siedmeho, ôsmeho a deviateho ročníka pokračujú vo vzdelávaní online formou.

• Zber papiera

• Oznamujeme, že na Zbernom dvore v Dudinciach je možné odovzdať papier, ktorý sa bude evidovať pre našu školu. Ďakujeme všetkým, ktorí školu podporia touto formou a zároveň sa ekologicky zbavia starého  či nepotrebného papiera.