• Naše priestory

• Kvalitné vzdelávanie v pekných priestoroch je náš cieľ. Začiatok školského roka sme privítali s vynovenými triedami druhého stupňa, s vymenenou podlahou v triede tretiakov, s novými relaxačnými zónami pre našich žiakov. Poďakovanie za pomoc pri výmene podlahy patrí p. Hullovi a p. Fízikovi.

• Domčeky

• Drevené domčeky v areáli našej školy slúžia deťom na hry. Pobyt vonku spojený so zábavou je každodennou súčasťou nášho školského klubu.

• Učenie v prírode

• Tvorba školskej záhrady, ktorá bude slúžiť na relax a učenie pokračuje... Dokončili sme jazierko a osadili sme náučné tabule, ktorých obsah vytvorili naši žiaci. Ešte nás čakajú terénne úpravy a trieda v prírode bude hotová.

• Biela pastelka

• 20. septembra 2019 sa naša škola opäť zapojila do zbierky Biela pastelka, ktorej výnos je určený na podporu ľudí s ťažkým zrakovým postihnutím. Naši dobrovoľníci Miška, Natálka a Janko vyzbierali  59,81€. Všetkým, ktorí prispeli ďakujeme.

Garantom zbierky na našej škole je : Angela Jakušová

• Druháci a relax

• Počas krúžku navštívili naši druháci pocitový chodník pri LD Smaragd. Ide o  relaxačnú aktivitu, ktorá má účinok na zdravie ľudí. Chodenie naboso po jednotlivých povrchoch chodníka, ako sú piesok, kameň, drevo, šišky, tráva či kôra stromov, totiž dodáva telu pocit rovnováhy a pozitívne pôsobí na organizmus. Na záver si deti zacvičili aj v novovybudovanom fitparku. Veď zdravie je to najdôležitejšie.

• Šípky

• Opäť je tu zber šípok! Informácie v priestoroch školy. Veľa chuti do zberu!

• Oznam

• Žiadame rodičov o dôsledné odhlasovanie žiakov zo stravy. Podrobnosti v časti O škole/ Školská jedáleň.

• Športový deň

• Tradičné jesenné športovanie nás čaká aj 12. 9. 2019 - prvý stupeň /vyučovanie skrátené na 4 vyučovacie hodiny/ a 13. 9. 2019 - druhý stupeň /vyučovanie skrátené na 5 vyučovacích hodín/. Tento deň je potrebné mať športové oblečenie, chuť športovať a dobrú náladu.