• Zimné aktivity v 2. A

• Snehovú nádielku si nenechali ujsť ani naši druháci. Po zábave sa postarali aj o vtáčiky, ktorým nasypali jedlo do búdky zhotovenej na jesennej tvorivej dielni.

• Aktivity v 3. A

• Práca s Legom, výroba a ochutnávka zdravých nápojov, šantenie v snehu bolo súčasťou vyučovania našich tretiakov v mesiaci január.

• Literárna súťaž

• V mesiacoch december a január sa žiaci 7. – 9. ročníka  zapojili do literárnej súťaže.

1. časť súťaže: Na základe informácií na nástenke vyučujúca SJL v septembri pripravila 42 otázok, ktoré do novembra žiaci vypracovávali individuálne, vo dvojiciach alebo v skupinkách, snažili sa zapamätať si získané informácie a zaujímavosti o spisovateľoch  a ich dielach.

2. časť súťaže – 3 kolá individuálneho súťaženia: 1. kolo: 10 otázok, 2. kolo: 15 otázok, 3. kolo: 20 otázok (v jednotlivých kolách sa niektoré otázky opakovali). Účasť žiakov v 2. a 3. kole súťaže bola dobrovoľná (bez ohľadu na počet získaných bodov v 1. kole, do ktorého sa zapojili všetci žiaci 8. a 9. ročníka, žiaci 7. ročníka dobrovoľne). Najúspešnejší žiaci (V. Srníková, M. Medveďová, R. Miklóšová, D. Dobrocký, V. Talajová, B. Hüvösová - získali najviac bodov) dostali diplom a sladkú odmenu.

Vysledky.docx

• Výtvarná súťaž

• Žiaci našej školy sa v rámci drogovej prevencie zapojili do celoslovenskej internetovej súťaže s názvom Rodina bez cigariet. Verejnosť najviac zaujali práce žiačok Terézia Harachová, Linda Babiaková, Zuzana Hašková a Terézia Pavlendová. Blahoželáme.