Zo života školy

• Zmysluplné trávenie voľného času je veľmi dôležité. Preto je tu naša ponuka krúžkovej činnosti. Milí žiaci, porozmýšľajte, čo by vás bavilo a vyberte si z našej ponuky. Vedúci krúžkov sa na vás už tešia.

KRÚŽKY.docx

• Milí žiaci, využite jesenné dni na užitočnú aktivitu. Zbierajte šípky, ktoré patria k cennému zdroju vitamínov. Za kilogram šípok dostanete aj malú odmenu. Najusilovnejší zberači budú odmenení peknou encyklopédiou. Prajeme vám veľa chuti do zberu!

• Milí rodičia, trochu inšpirácie...

Abeceda pre rodičov.pdf

• Milí žiaci, veríme, že sa máte dobre. Oddychujte, relaxujte...Nezabudnite, že v novom školskom roku vyhlásime boj plastom, takže plastové obaly nekupujte...Do skorého videnia!

Prihlasovacie meno:
Heslo:
komunikujem so serverom, počkajte prosím

Vzdelávanie

Na našej škole dávame dôraz na poskytnutie čo najlepšieho vzdelania pomocou moderných vyučovacích metód. Sme hrdí na dosiahnuté vysledky.

Streda 20. 9. 2017

Narodeniny a meniny