Zo života školy

 • ZAČÍNAME

  Milí žiaci, začína sa školský rok 2018/2019. Prajeme vám, aby bol plný úspechov a pekných zážitkov. V pondelok sa stretneme na slávnostnom otvorení školského roka. V utorok sa začíname učiť podľa rozvrhu, ktorý vám dajú vaši triedni učitelia.

 • Získali sme titul

  Škola priateľská k deťom je program, ktorý nastavuje rámec fungovania medzi deťmi, pedagógmi a rodičmi na školách. Cieľom program je vytvoriť v školách také prostredie, v ktorom sa každé dieťa cíti bezpečne, dobre, sebaisto a do ktorého chodí s radosťou.

 • Prázdninová zábava

  Denný tábor pre žiakov našej školy už začal. Deti zažijú dni plné zábavy a dobrodružstva.

 • Tretiaci na exkurzii

  Posledný školský deň strávili tretiaci na exkurzii. Navštívili obec Horné Semerovce, v ktorej sa preniesli do minulosti. Tkali, miesili hlinu, piekli chlieb. Činnosti sa deťom páčili a ukončili nimi vyučovanie vlastivedy, ktoré v tomto školskom roku venovali spoznávaniu najbližšieho okolia.

 • Ochrana života a zdravia

  27. 6. 2018 sa naši žiaci učili, ako sa zachovať v krízových situáciách. Spoznali rôzne druhy poplachov, vyskúšali si evakuáciu z budovy školy, trénovali topografiu, podanie prvej pomoci a zahrali sa rôzne didaktické hry.

Prihlasovacie meno:
Heslo:
komunikujem so serverom, počkajte prosím

Vzdelávanie

Na našej škole dávame dôraz na poskytnutie čo najlepšieho vzdelania pomocou moderných vyučovacích metód. Sme hrdí na dosiahnuté vysledky.

Sobota 22. 9. 2018

Narodeniny a meniny

Dnes (Sobota 22.9.2018)
Simona Brlášová (II.A)
Zuzana Dodoková
Pozajtra (Pondelok 24.9.2018)
Pavol Dominik Brzo (VI.A)
Kristína Paulínyová (VIII.A)
Počet návštev: 1686440

Novinky

Kontakt

 • Spojená škola Dudince
  Ľudovíta Štúra 155/23, 962 71 Dudince
 • 045/5583175

Fotogaléria