Zo života školy

• Dňa 16.1.2018 sme sa opätovne zúčastnili na okresnom kole Olympiády z anglického jazyka v Krupine, v ktorej obaja súťažiaci, Maxim Kunštár (žiak siedmeho ročníka) a Marián Vanovský (žiak deviateho ročníka) v silnej konkurencii získali krásne 2.miesta. Gratulujeme!

• Žiaci 1.ročníka spojili príjemné s užitočným. V rámci telesnej a športovej výchovy nakŕmili vtáčiky, naučili sa spoznávať stopy zvierat, vyšantili sa na snehu. Zažili veľa radosti a smiechu.

• Na našej škole vznikla knižka „Druhácka guľovačka“. Jej autormi sú druháci, ktorí poverili kamarátov zo škôlky dôležitou úlohou – stať sa jej krstnými rodičmi. Predškoláci sa hrdo a s radosťou zhostili svojich povinností. Knihu pokrstili snehom. Svojim kamarátom popriali ešte veľa nápadov a strávili s nimi veselé chvíle pri čítaní zimných rýmovačiek.

Prihlasovacie meno:
Heslo:
komunikujem so serverom, počkajte prosím

Vzdelávanie

Na našej škole dávame dôraz na poskytnutie čo najlepšieho vzdelania pomocou moderných vyučovacích metód. Sme hrdí na dosiahnuté vysledky.

Nedeľa 21. 1. 2018

Narodeniny a meniny