Zo života školy

Aprílové aktivity

 • Hovorí sa, že v zdravom tele je zdravý duch. Prváci sa učili, že aj v zdravých ústach majú byť zdravé zúbky. Rozprávali sa, ako si majú správne umývať zuby, o tom, čo musia jesť, aby ich zúbky boli zdravé a aj o tom, akého lekára máme navštíviť, aby sa nám do nich nenasťahoval Zúbkožrút. Nakoniec si všetci správne umyli zúbky a sľúbili, že sa o ne budú vzorne starať.

 • Dňa 17. apríla 2018 sa v Domčeku CVČ v Krupine konalo okresné kolo Matematickej olympiády kategórií Z6, Z7 a Z8. Našu školu v ňom reprezentovali Bianka Hüvösová, Róbert Čunderlík a Zuzana Hašková v kategórii Z6 spolu s Patrikom Strakom v kategórii Z8. Čakala ich neľahká úloha - počas dvoch hodín vyriešiť 3 náročné súťažné úlohy. Najviac sa darilo Bianke Hüvösovej, ktorá suverénne zvíťazila v kategórii Z6 a so ziskom maximálneho počtu bodov nechala za sebou všetkých ostatných súperov. Patrik Straka vo svojej kategórii Z8 obsadil veľmi pekné tretie miesto. Gratulujeme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu školy.

 • 11.4.2018 sa uskutočnilo okresné kolo biologickej olympiády. Našu školu reprezentovali Zuzana Hašková zo 6.A triedy, ktorá sa umiestnila sa na 4. mieste a Veronika Srníková z 8.A triedy, ktorá sa umiestnila na 2. mieste. Veronika postúpila do krajského kola tejto súťaže. Ďakujeme za reprezentáciu školy a Veronike držíme palce!

 • Poslednou dôležitou aktivitou v tomto školskom roku, v rámci projektu Zelená škola, je kompostovanie bioodpadu. Žiaci budú sledovať, ako sa vo vermikompostéri, za aktívnej účasti Kalifornských dážďoviek, bude bioodpad meniť na čierne zlato pre rastliny - humus. Aj takto im chceme ukázať, ako sa dá zužitkovať bioodpad, ktorý tvoríme. Naším cieľom je naučiť ich znižovať množstvo komunálneho odpadu, ktorý končí na skládkach a stal sa pre našu planétu hrozbou.

 • Praktické zručnosti a zážitkové vyučovanie sú dôležitým momentom súčasného vzdelávania. Tvorba školskej záhrady nám umožní, aby sa deti učili o pestovaní, rastlinách, o vzťahoch v prírode. Čaká ich práca v bylinkovom záhone či vo vyvýšených záhonoch. O ich pestovateľských úspechoch budeme informovať.

  Ďakujeme pánovi Stankovičovi, ktorý nám daroval drevený obklad na vyvýšené záhony.

Prihlasovacie meno:
Heslo:
komunikujem so serverom, počkajte prosím

Vzdelávanie

Na našej škole dávame dôraz na poskytnutie čo najlepšieho vzdelania pomocou moderných vyučovacích metód. Sme hrdí na dosiahnuté vysledky.

Piatok 27. 4. 2018

Narodeniny a meniny

Dnes (Piatok 27.4.2018)
Jaroslav Bačík (III.A)
Pozajtra (Nedeľa 29.4.2018)
Lea Molnárová (II.A)
Lea Pásztorová (IV.A)
Počet návštev: 1618812

Novinky

Kontakt

 • Spojená škola Dudince
  Ľudovíta Štúra 155/23, 962 71 Dudince
 • 045/5583175

Fotogaléria